Погана поведінка в GTA Online

Гравці, які виходять із завдань і несумлінно ставляться до виконання своєї роботи в GTA Online, можуть отримати статус ненадійного гравця.

Ненадійні гравці автоматично відокремлюються від чесних і не можуть приєднатися до них для виконання завдань та участі в мережевих заходах. Єдині, з ким зможуть грати погані гравці — це такі ж роздовбали, як і вони самі.


Знищивши машину іншого гравця, ви відразу ж отримаєте попередження про те, що вам слід змінити свою поведінку, інакше будуть вжиті заходи. Після попередження вам статус зміниться на «підозрілий гравець».

Якщо ви все-таки не послухали попередження Rockstar Games в GTA Online, то будьте готові до того, що вас нагородять «ковпаком дурня» (dunce). Знайте, що такий білий ковпак ще нікого не прикрашав і в грі діє принцип: «Дурня видно здалеку».

Основним способом отримання статусу ненадійного гравця є виконання, в основному, одного з двох пунктів:

  1. Знищення особистих автомобілів інших гравців. Найчастіше, це можна зробити випадково, тому будьте обережні, розкидаючи гранати у ворогів, стріляючи з гранатомета, танка або виробляючи ракетний обстріл з вертольота. Хоча в GTA вистачає гравців, розкидають свої машини всюди, що може бути певним моральним виправданням.
  2. Вихід з місії на етапі її виконання. Якщо ви любитель покидати гру, коли ваша команда починає програвати, то приготуйтеся отримати ідіотський ковпак. Не хочеться проходити довгу і складну місію до кінця? Доведеться, якщо ви хочете залишатися порядною гравцем.

Спокутувати у інших гравців.

Якщо ви накосячілі в перший раз і виправите своє ставлення до людей, то подумайте про свою поведінку і не переживайте дуже сильно — поганий статус зникне через два дні.

Пам’ятайте, що хорошу поведінку в Grand Theft Auto Online винагороджується матеріально.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.