Інформація про гру GTA Online

Почнемо відразу з доброї новини — доступ до GTA Online можуть абсолютно безкоштовно отримати всі володарі ліцензійної копії гри Grand Theft Auto V.

Що таке GTA Online?

Grand Theft Auto Online — динамічний відкритий світ, що вміщає 16 гравців (30 у версії для PS4, Xbox One і ПК). Цей світ бере свій початок в географії і ігровий механіці Grand Theft Auto V, однак він постійно змінюється і розширюється завдяки появі все нових і нових матеріалів за авторством як Rockstar Games, так і самих гравців. В Grand Theft Auto Online представлені всі відмінні риси знаменитої ігрової серії: повна свобода дій, різноманітні заняття та захоплюючі завдання … І все це одночасно є безлічі гравців по всьому світу!


Гравці можуть вивчати світ Grand Theft Auto Online поодинці і з друзями, працювати спільно, об’єднуватися в банди, щоб виконувати завдання колективно, змагатися в традиційних режимах гри з усім ігровим співтовариством, і все це виглядає і працює — в точності як в Grand Theft Auto V.

Гравці зможуть створити персонажа з унікальною зовнішністю і навичками, зібрати парк тюнінгованих автомашин, купувати нерухомість, брати участь в завданнях, справах і заняттях, щоб заробляти репутацію і гроші, просуватися в кримінальних колах і отримувати все нові і нові можливості. Grand Theft Auto Online буде постійно змінюватися і розширюватися, формуючи перший динамічно розвивається світ в серії Grand Theft Auto.

Офіційна довідка від компанії-розробника Rockstar Games.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.