Oyunun GTA online hakkında bilgi

sağ uzakta iyi haber ile başlayalım — GTA Online Erişim oyunu Grand Theft Auto V lisanslı kopyaları tüm sahipleri için tamamen ücretsiz olabilir

GTA Çevrimiçi nedir?

Grand Theft Auto V — (PS4, Xbox One ve PC için sürüm 30) 16 oyuncu kapasiteli dinamik bir açık dünya. Bu dünya Grand Theft Auto V coğrafya ve oyun mekaniği kökeni vardır, ama sürekli değişen ve her ikisi de Rockstar Games, yanı sıra oyuncuların kendileri tarafından kaleme daha fazla malzeme çıkması sayesinde genişlemektedir. Grand Theft Auto Çevrimiçi ünlü oyun serisinin tüm ayırt edici özelliklerini sunar: tam hareket özgürlüğü, etkinlikler ve heyecan verici iş çeşitli … Ve tüm bu aynı zamanda dünya çapında oyuncular çok sayıda mevcuttur!


Oyuncular tek başına Grand Theft Auto Online dünyasını keşfetmek ve arkadaşları ile tüm oyun topluluğu geleneksel oyun modları rekabet, toplu görevleri gerçekleştirmek için, çetelerin birleşmiş, birlikte çalışmak ve göründüğü ve çalışır — sadece Grand Theft Auto gibi V.

Oyuncular, benzersiz bir görünüm ve becerilere sahip bir karakter yaratmak parkı ayarlı araba toplamak, gayrimenkul satın suç çevreleri ve almak giderek daha yeni özellikler taşımak için itibar ve para kazanmak için, görevler, işler ve istihdam katılmak mümkün olacak. Grand Theft Auto V sürekli Grand Theft Auto serisinin ilk dinamik bir dünya yaratmak, değiştirmek ve genişletmek olacaktır.

Şirketin geliştirici Rockstar Games dan resmi bilgi.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.