Informácie o hre GTA Online

Začnime hneď s dobrou správou — Prístup ku GTA Online môže byť úplne zadarmo získať všetkých majiteľov licencovaných kópií hry Grand Theft Auto V.

Čo je GTA prihlásený?

Grand Theft Auto V — dynamický otvorený svet s kapacitou 16 hráčov (30 vo verzii pre PS4, Xbox One a PC). Tento svet má svoj pôvod v geografii a herné mechaniky Grand Theft Auto V, ale to sa neustále mení a rozširuje vďaka vzniku ďalších a ďalších materiálov, ktorých autorom oboch Rockstar Games, ako aj samotných hráčov. V Grand Theft Auto prihlásený prezentuje všetky charakteristické rysy slávnej hernej série: úplnú slobodu konania, celý rad aktivít a vzrušujúce prácu … A to všetko je k dispozícii súčasne niekoľko hráčov z celého sveta!


Hráči môžu objavovať svet Grand Theft Auto V sám a s priateľmi, pracovať spoločne, zjednotený gangy, plniť úlohy kolektívne, súťažiť v tradičných herných módov so všetkými hernej komunite, a to vyzerá a funguje — rovnako ako v Grand Theft Auto V.

Hráči budú môcť vytvoriť postavu s unikátnym vzhľadom a zručnosťami, zbierať parku vyladené autá, kúpiť nehnuteľnosť, podieľať sa na questy, vecí a zamestnanosti, ako zarobiť povesť a peniaze sa pohybovať v trestnom kruhoch a stále viac a viac nových funkcií. Grand Theft Auto V sa bude neustále meniť a rozširovať, vytvára dynamický svet prvý v sérii Grand Theft Auto.

Oficiálne informácie od developera spoločnosti Rockstar Games.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.