Informacje o grze GTA Online

Zacznijmy od razu z dobrą nowiną — Dostęp do GTA Online może być całkowicie wolne, aby uzyskać wszystkie właścicielom licencjonowanych kopii gry Grand Theft Auto V.

Co to jest GTA Online?

Grand Theft Auto V — dynamiczny otwarty świat o pojemności 16 graczy (30 w wersji na PS4, Xbox One i PC). Ten świat ma swoje korzenie w geografii i mechaniki rozgrywki Grand Theft Auto V, ale ciągle się zmienia i rozwija się dzięki pojawieniu się coraz więcej materiałów opracowanych przez obie Rockstar Games, jak i samych graczy. W Grand Theft Auto V zawiera wszystkie charakterystyczne cechy słynnej serii gier: pełną swobodę działania, wiele działań i ekscytującej pracy … A wszystko to jest dostępne w tym samym czasie, wiele graczy na całym świecie!


Gracze mogą odkrywać świat Grand Theft Auto V sam iz przyjaciółmi, pracować razem, zjednoczeni w gangi, do wykonywania zadań wspólnie, aby konkurować w tradycyjnych trybach gry z wszystkich społeczności graczy, a to wygląda i działa — podobnie jak w Grand Theft Auto V.

Gracze będą mogli stworzyć postać z unikalnym wyglądem i umiejętnościami, zbierać parkowych dostrojone samochody, zakup nieruchomości, udziału w misjach, spraw i zatrudnienia, aby zdobyć renomę i pieniędzy, aby poruszać się w kręgach przestępczych i coraz bardziej nowymi funkcjami. Grand Theft Auto V będzie stale zmieniać i rozwijać, tworząc dynamiczny świat pierwszy z serii Grand Theft Auto.

od dewelopera firmy Rockstar Games oficjalne informacje.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.