Złe zachowanie w Grand Theft Auto-Online

Gracze, którzy wychodzą z pracy, a zła wiara odnosi się do realizacji swojej pracy w Grand Theft Auto, może uzyskać status nierzetelny odtwarzacza.

Niewiarygodne gracze są automatycznie oddzielane od uczciwy i nie można dołączyć je do zadań i uczestniczyć w działaniach internetowych. Jedynymi, którzy będą w stanie grać złych graczy — to samo dolt, jak oni.


Po zniszczeniu samochodu innego gracza, otrzymasz ostrzeżenie, że należy zmienić jego zachowanie, środki zostaną podjęte inaczej. Po ostrzeżenia, aby zmienić status na «podejrzanych graczy.»

Jeśli nadal nie słuchają ostrzeżeń w GTA Rockstar Games Online, a następnie być przygotowany na to, że są nagradzani «cap głupcem» (nieuk). Należy pamiętać, że biała czapka Więcej nikt nie został urządzony w grze, zasada :. «Fool widziane z daleka»

Podstawową metodą produkcji jest niewiarygodne osiągi statusu gracza, w zasadzie, jeden z dwóch punktów:

Niszczenie samochodów osobowych innych graczy. Często można to zrobić przypadkowo, więc należy być ostrożnym, rzucając granatami wrogów strzelając z granatnika, zbiorniku lub dokonania ogień rakietowy z helikoptera. Chociaż tyle GTA graczy, rozkładając swoje samochody wszędzie, które mogą być rodzajem moralnego uzasadnienia.
Obecnie z misji na etapie jego realizacji. Jeżeli jesteś miłośnikiem, aby wyjść z gry, gdy zespół zaczyna tracić, a następnie dostać gotowy do głupią czapkę. Nie chcę, aby przejść długą i skomplikowaną misję do końca? Musimy, jeśli chcemy być przyzwoitym graczem.
Przebaczenie od innych graczy.

Jeśli masz złamane po raz pierwszy i skorygować swoją postawę wobec ludzi, pomyśl o ich zachowanie i nie martwić się bardzo — zły stan zniknie w ciągu dwóch dni.

Pamiętaj, że dobre zachowanie w Grand Theft Auto V jest wynagradzane finansowo.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.