Złe zachowanie w Grand Theft Auto-Online

Gracze, którzy wychodzą z pracy, a zła wiara odnosi się do realizacji swojej pracy w Grand Theft Auto, może uzyskać status nierzetelny odtwarzacza.

Niewiarygodne gracze są automatycznie oddzielane od uczciwy i nie można dołączyć je do zadań i uczestniczyć w działaniach internetowych. Jedynymi, którzy będą w stanie grać złych graczy — to samo dolt, jak oni.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.

Po zniszczeniu samochodu innego gracza, otrzymasz ostrzeżenie, że należy zmienić jego zachowanie, środki zostaną podjęte inaczej. Po ostrzeżenia, aby zmienić status na «podejrzanych graczy.»

Jeśli nadal nie słuchają ostrzeżeń w GTA Rockstar Games Online, a następnie być przygotowany na to, że są nagradzani «cap głupcem» (nieuk). Należy pamiętać, że biała czapka Więcej nikt nie został urządzony w grze, zasada :. «Fool widziane z daleka»

Podstawową metodą produkcji jest niewiarygodne osiągi statusu gracza, w zasadzie, jeden z dwóch punktów:

Niszczenie samochodów osobowych innych graczy. Często można to zrobić przypadkowo, więc należy być ostrożnym, rzucając granatami wrogów strzelając z granatnika, zbiorniku lub dokonania ogień rakietowy z helikoptera. Chociaż tyle GTA graczy, rozkładając swoje samochody wszędzie, które mogą być rodzajem moralnego uzasadnienia.
Obecnie z misji na etapie jego realizacji. Jeżeli jesteś miłośnikiem, aby wyjść z gry, gdy zespół zaczyna tracić, a następnie dostać gotowy do głupią czapkę. Nie chcę, aby przejść długą i skomplikowaną misję do końca? Musimy, jeśli chcemy być przyzwoitym graczem.
Przebaczenie od innych graczy.

Jeśli masz złamane po raz pierwszy i skorygować swoją postawę wobec ludzi, pomyśl o ich zachowanie i nie martwić się bardzo — zły stan zniknie w ciągu dwóch dni.

Pamiętaj, że dobre zachowanie w Grand Theft Auto V jest wynagradzane finansowo.

Поделиться:
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.