Informācija par spēli GTA Online

Sāksim uzreiz ar labas ziņas — Piekļuve GTA Online var būt pilnīgi brīvi, lai saņemtu visus īpašniekus licencēto kopiju spēles Grand Theft Auto V.

Kas ir GTA Online?

Grand Theft Auto Online — dinamisks atvērta pasaule ar jaudu 16 spēlētājiem (30 redakcijā par PS4, Xbox One un datoru). Šī pasaule pirmsākumi ģeogrāfijas un gameplay mehāniku no Grand Theft Auto V, bet tas ir pastāvīgi mainās un paplašinās, pateicoties rašanos vairāk un vairāk materiālu autori gan Rockstar Games, kā arī paši spēlētāji. Grand Theft Auto Online piemīt visi īpatnības slavenā spēle sērijā: pilnīgu rīcības brīvību, dažādas aktivitātes un aizraujošu darbu … Un tas viss ir pieejams tajā pašā laikā daudzi un spēlētājiem visā pasaulē!


Spēlētāji var izpētīt pasauli Grand Theft Auto V vieni un kopā ar draugiem, strādāt kopā, vienoti bandas, lai veiktu uzdevumus kolektīvi konkurēt tradicionālo spēļu veidiem ar visu spēļu kopienai, un tas izskatās un darbojas — tāpat kā Grand Theft Auto V.

Spēlētājiem būs iespēja izveidot rakstzīmi ar unikālu izskatu un prasmes, savākt parka noregulē automašīnas, iegādāties nekustamo īpašumu, piedalītos quests, lietu un nodarbinātības, lai nopelnītu reputāciju un naudu, lai pārvietotos noziedzīgās aprindās un arvien vairāk un vairāk jaunas funkcijas. Grand Theft Auto Online pastāvīgi mainās un paplašinās, veidojot dinamisku pasauli pirmo reizi sērijā Grand Theft Auto.

Oficiālā informācija no uzņēmuma izstrādātājs Rockstar Games.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.