Informacija apie žaidimą GTA Online

Pradėkime iš karto su gerų naujienų — Prieiga prie GTA Online gali būti visiškai laisvai patekti į visas licencijuotų kopijų žaidimo Grand Theft Auto V. savininkams

Kas yra GTA internete?

Grand Theft Auto V — dinamiškas atviro pasaulio su 16 žaidėjų talpa (30 d už PS4, Xbox One ir kompiuterio versiją). Šis pasaulis turi savo šaknis geografijos ir žaidimo mechanika Grand Theft Auto V, tačiau ji nuolat kinta ir plečiasi dėka daugiau ir daugiau medžiagų, kurių autorius abiejų Rockstar Games, taip pat pačių žaidėjų atsiradimą. Be Grand Theft Auto V pristato visus ypatumus garsaus žaidimo serijos: visiškas veiksmų laisvę, daug veiklos ir įdomių darbo įvairovė … Ir visa tai galima tuo pačiu metu žaidėjų visame pasaulyje pliuralizmas!


Žaidėjai gali ištirti Grand Theft Auto V pasaulį vienas ir su draugais, dirbti kartu, vienija gaujų, atlikti užduotis kartu, konkuruoti tradicinių žaidimo režimų, kurių visų žaidimų bendruomenės, ir ji atrodo ir veikia — kaip Grand Theft Auto V.

Žaidėjai galės sukurti simbolį su unikalią išvaizdą ir įgūdžių, rinkti parko sureguliuoti automobilius, pirkti nekilnojamąjį turtą, dalyvauja Quest reikalų ir darbo, užsidirbti reputaciją ir pinigus perkelti baudžiamosiose ratą ir vis daugiau ir daugiau naujų funkcijų. Grand Theft Auto V bus nuolat keistis ir plėstis, sukurti dinamišką pasaulį pirmasis iš Grand Theft Auto serijos.

Oficiali informacija iš bendrovės kūrėjas «Rockstar Games.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.