מידע על המשחק המקוון GTA

בואו נתחיל מיד עם החדשות הטובות — גישה באינטרנט GTA יכול להיות חופשי לחלוטין כדי לקבל את כל בעלי עותקים מורשים של גניבת Grand משחק אוטומטי V.

מהו באינטרנט GTA?

באינטרנט גרנד גניבת רכב — עולם פתוח דינמי עם קיבולת של 16 שחקנים (30 בגירסה עבור PS4, Xbox One ו- PC). יש בעולם הזה מקורו מכניקת גאוגרפית משחק של GTA V, אבל זה משתנה כל זמן ואת ההרחבה בזכות הופעתה של עוד ועוד חומרים שחברו שני משחקי Rockstar, כמו גם השחקנים עצמם. בשנת גרנד גניבה באינטרנט אוטומטי ומציג את כל המאפיינים הייחודיים של סדרת המשחק המפורסמת: חופש פעולה מלא, מגוון רחב של פעילויות עבודה מרגשת … וכל זה זמין באותו זמן ריבוי השחקנים ברחבי העולם!


שחקנים יכולים לחקור את העולם של מקוון אוטומטי Grand Theft לבד ועם חברים, לעבוד יחד, מאוחדים כנופיות, כדי לבצע את המשימות באופן קולקטיבי, כדי להתחרות מצבי המשחק המסורתי עם כל קהילת המשחקים, וזה נראה ועובד — בדיוק כמו ב גרנד גניבת רכב V.

שחקנים יוכלו ליצור דמות בעלת חזות ומיומנויות ייחודיות, לאסוף מחנה מכוניות מכוונות, לקנות נדל»ן, להשתתף משימות, עניינים ותעסוקה, להרוויח מוניטין וכסף להסתובב במעגלים פליליים מקבלות יותר ויותר תכונות חדשות. באינטרנט גרנד גניבת רכב ישתנה כל הזמן להרחיב, יצירת עולם דינמי הראשון בסדרה של גרנד גניבת רכב.

מידע רשמי של יזם החברה Rockstar.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.