اطلاعات در مورد بازی GTA آنلاین

بیایید شروع حق دور با خبر خوب — دسترسی به GTA آنلاین ممکن است کاملا رایگان برای دریافت تمام صاحبان کپی مجوز از بازی Grand Theft Auto V.

GTA آنلاین چیست؟

بزرگ سرقت خودرو آنلاین — یک جهان باز پویا با ظرفیت 16 بازیکن (30 در نسخه برای PS4، Xbox One و PC). این جهان، ریشه در جغرافیا و گیم پلی مکانیک از بازی Grand Theft Auto V، اما همواره در حال تغییر و گسترش به لطف ظهور مواد بیشتر و بیشتر نوشته شده توسط هر دو بازی Rockstar، و همچنین بازیکنان خود. در بازی Grand Theft Auto اینترنتی ارائه تمام ویژگی های متمایز از سری بازی های معروف: آزادی عمل کامل، انواع فعالیت ها و کار هیجان انگیز … و این همه در همان زمان در دسترس است تکثر بازیکنان در سراسر جهان!


بازیکن می تواند جهان بزرگ سرقت خودرو آنلاین تنهایی کشف و با دوستان، با هم کار کنند، متحد در باندهای، به انجام وظایف در مجموع، به رقابت در حالت های بازی های سنتی با تمام جامعه بازی، و آن را به نظر می رسد و کار می کند — فقط در سرقت بزرگ اتومبیل V.

بازیکنان قادر خواهند بود برای ایجاد یک شخصیت با ظاهر و مهارت های منحصر به فرد، جمع آوری پارک اتومبیل تنظیم، خرید املاک و مستغلات، شرکت در ماموریت، امور و اشتغال، به کسب شهرت و پول را به حرکت در محافل جنایی و گرفتن بیشتر و بیشتر ویژگی های جدید خواهد بود. بزرگ سرقت خودرو آنلاین به طور مداوم تغییر خواهد کرد و گسترش، ایجاد یک جهان پویا برای اولین بار در یک سری از بازی Grand Theft Auto.

اطلاعات رسمی از توسعه این شرکت بازی Rockstar است.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.