Teave mängu GTA Hetkel

Alustame kohe hea sõnumiga — Juurdepääs GTA Hetkel võib olla täiesti tasuta saada kõik omanikud litsentsitud eksemplare mäng Grand Theft Auto V

Mis on GTA Hetkel?

Grand Theft Auto V — dünaamiline avatud maailmas, mille võimsus on 16 mängijat (30 versiooni jaoks PS4, Xbox One ja arvuti). See maailm sai alguse geograafia ja gameplay mehaanika Grand Theft Auto V, kuid see on pidevalt muutuv ja laienev tänu tekkimist rohkem ja rohkem materjalide autoriks nii Rockstar Games, samuti mängijad ise. Grand Theft Auto Hetkel esitleb kõigi iseärasuste kuulsa mängu seeria: täielik tegutsemisvabadus, erinevaid tegevusi ja põnev töö … Ja see kõik on võimalik samal ajal paljude mängijatega üle maailma!


Mängijad võivad uurida maailma Grand Theft Auto V üksi ja koos sõpradega, koos töötada, mida ühendab jõukude ülesannete täitmiseks ühiselt, et konkureerida traditsioonilise mängu puhul kõigi mängude ühendus, ja see näeb välja ja toimib — just nagu Grand Theft Auto V.

Mängijad saavad luua iseloomu ainulaadne välimus ja oskusi, koguda park häälestatud autod, osta kinnisvara, osaleda külalistele, asjade ja tööhõive teenida maine ja raha liikuma kriminaalsete ringkondadega ja üha rohkem ja rohkem uusi funktsioone. Grand Theft Auto V on pidevalt muuta ja laiendada, luues dünaamilise maailma esimene seeria Grand Theft Auto.

Ametlik info ettevõtte arendaja Rockstar Games.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.