Informace o hře GTA Online

Začněme hned s dobrou zprávou — Přístup ke GTA Online může být zcela zdarma získat všechny majitele licencovaných kopií hry Grand Theft Auto V.

Co je GTA Online?

Grand Theft Auto V — dynamický otevřený svět s kapacitou 16 hráčů (30 ve verzi pro PS4, Xbox One a PC). Tento svět má svůj původ v geografii a herní mechaniky Grand Theft Auto V, ale to se neustále mění a rozšiřuje díky vzniku dalších a dalších materiálů, jejichž autorem obou Rockstar Games, jakož i samotných hráčů. V Grand Theft Auto Online prezentuje všechny charakteristické rysy slavné herní série: úplnou svobodu jednání, celou řadu aktivit a vzrušující práci … A to vše je k dispozici současně několik hráčů z celého světa!


Hráči mohou objevovat svět Grand Theft Auto V sám a s přáteli, pracovat společně, sjednocený gangy, plnit úkoly kolektivně, soutěžit v tradičních herních módů se všemi herní komunitě, a to vypadá a funguje — stejně jako v Grand Theft Auto V.

Hráči budou moci vytvořit postavu s unikátním vzhledem a dovednostmi, sbírat parku vyladěné auta, koupit nemovitost, podílet se na questy, věcí a zaměstnanosti, jak vydělat pověst a peníze se pohybovat v trestním kruzích a stále více a více nových funkcí. Grand Theft Auto V se bude neustále měnit a rozšiřovat, vytváří dynamický svět první v sérii Grand Theft Auto.

Oficiální informace od developera společnosti Rockstar Games.Супер новости! ГТА 5 онлайн работает в России и других странах. Теперь для компьютера можно купить Premium GTA Online и получить массу преимуществ от Rockstar Games в онлайн режиме GTA 5 и полное издание Grand Theft Auto V со всеми обновлениями и дополнениями.
Предлагаем вам посмотреть видео по игре Red Dead Redemption 2 и Red Dead Online.